wrzesień 2022

Dzienne Archiwa: 9 września 2022

UWAGA!

Podajemy link  dla mieszkańców terenów, na których zostaną wyłożone przynęty ze szczepionką przeciwko wściekliźnie lisów.

lisy

Do czwartku korzystaliśmy z ładnej pogody☀️ na placu zabaw i wokół szkoły, a w piątek🌧 mieliśmy małą niespodziankę, bo mogliśmy zajrzeć do samochodu policyjnego🚓🙂 i porozmawiać z panem policjantem. Dostaliśmy też opaski, odblaski i kamizelki odblaskowe , które powodują, że jesteśmy bardziej widoczni na drodze👏.

W ramach akcji tematem przewodnim Tygodnia dla chorób zakaźnych jest przekazywanie wiedzy i umiejętności potrzebnych do dbania o zdrowie własne i najbliższych. Formuła kampanii edukacyjno-informacyjnej pozwala na uwzględnienie pomysłów i atrakcyjnych inicjatyw uczniów, samorządu uczniowskiego, rady rodziców, które zostaną przygotowane we współpracy z nauczycielami.

Niżej podajemy linki z materiałami dotyczącymi tej akcji, dostępnymi też na stronie https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/tydzien-dla-profilaktyki-chorob-zakaznych

List_Pani_Marzeny_Machałek__Sekretarza_Stanu_w_Ministerstwie_Edukacji_i_Nauki_skierowany_do_dyrektorów_szkół_rodziców_i_uczniów

GRYPA_a_Seniorzy,_ulotka

GRYPA_a_Pluca-i-cukrzyca_a_ulotka

GRYPA_a_Dzieci,_ulotka

Jeszcze raz serdecznie witamy w nowym roku szkolnym!

Kochani, do kolejnych wakacji zostało 41 wspaniałych tygodni, by móc tworzyć nowe rzeczy, pokonywać trudności, by zawierać nowe przyjaźnie, ale również pielęgnować te stare. Wykorzystajmy te 290 dni, najlepiej jak potrafimy. Stawiajmy sobie cele, dbajmy o siebie nawzajem i osiągajmy niemożliwe..❤