Listopad 2021
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Uczniowie, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem
Szkoła Podstawowa

Klasa IV – 4

• Banaszek Partycja 5,41 wz
• Marek Szymon 5,25 wz
• Wójciak Mateusz 5,25 wz
• Lewandowski Bartosz 5,00 wz

Klasa V – 3

• Florczak Piotr 5,66 wz
• Jaślikowska Karolina 5,00 wz
• Mucha Joanna 4,83 wz

Klasa VI – 6

• Gut Karolina 5,41 wz
• Zawisza Sandra 5,16 wz
• Banaszek Stanisław 5,08 wz
• Halicki Michał 4,91 bdb
• Ciastkowska Wiktoria 4,83 wz
• Michalczyk Bartłomiej 4,75 bdb

Nagroda Książkowa za średnią 4,5 i powyżej:

• Wiśniewska Olga 4,5 wz

Uczniowie, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem
Szkoła Podstawowa klasy I-III

Klasa I – 4
• Wiązowska Hanna
• Puchała Izabela
• Halicka Anna
• Kościołowska Michalina

Klasa II – 7
• Marek Jakub
• Rutkowski Patryk
• Banaszek Julia
• Gosk Patrycja
• Jagaś Natalia
• Szymańczak Dominika
• Nowak Maja

Klasa III – 10
• Ziąbki Kamil
• Raczkowski Maciej
• Szymańczak Wiktoria
• Kuran Martyna
• Kwiatkowska Patrycja
• Klimek Bartosz
• Ciastkowski Jakub
• Wróblewski Hubert
• Jesionowska Kinga
• Milewska Justyna

Uczniowie, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem
Gimnazjum

Klasa I gimnazjum – 4

• Jaślikowska Amelia 5,50 wz
• Banasiak Julia 5,14 wz
• Wojciechowska Amelia 4,85 wz
• Kośmińska Samanta 4,83 wz

Klasa II gimnazjum – 7

• Choińska Zuzanna 5,46 wz
• Kaczmarek Olga 5,33 wz
• Florczak Paweł 5,20 wz
• Michalczyk Joanna 5,06 wz
• Choińska Gabriela 5,00 wz
• Gierwatowska Milena 5,00 wz
• Słomczyński Piotr 4,80 wz

Klasa III gimnazjum – 9

• Kuran Wiktoria 5,44 wz
• Piątek Julia 5,50 wz
• Ziąbski Mateusz 5,38 bdb
• Biernat Karolina 5,33 wz
• Marzęda Małgorzata 5,22 wz
• Domżałowicz Natalia 5,16 wz
• Laskowska Maja 5,11 wz
• Puczyński Sebastian 5,05 bdb
• Połutrenko Jan 4,9 bdb

Nagroda Książkowa za średnią 4,5 i powyżej:

• Wielogórska Gabriela 4,71 wz
• Szumacher Michał 4,73 wz
• Stegienko Daniela 4,72 bdb
• Gadziński Przemysław 4,72 bdb
• Komorowska Magdalena 4,72 wz