marzec 2023
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Treść przekazanej wiadomości —

Temat: Zajęcia EDUKIDO !!! w Kaskach
Data: Mon, 6 Apr 2020 19:14:00 +0200
Nadawca: zyrardow@helendoron.pl
Adresat: zyrardow@helendoron.plDrodzy Rodzice,
Po prawie 4  tygodniach przerwy spowodowanej wyjątkową sytuacją, w której się znaleźliśmy oraz przeanalizowaniu możliwości dalszej współpracy chcieliśmy Państwu zaproponować rozwiązanie, które naszym zdaniem pomoże w utrzymaniu ciągłości zajęć z Państwa dziećmi.

Nie ukrywam, że te rozwiązania pomogą nam również wypłacić choć część wynagrodzeń naszym wspaniałym instruktorom. To z ich inicjatywy nagrywamy zajęcia, w których przekazujemy wiedzę, ciekawostki… A przede wszystkim oferujemy spotkanie z instruktorem, co ma duże znaczenie z punktu psychiki dziecka.

Państwa wsparcie jest dla nas bardzo cenne w obecnej sytuacji. Mam również nadzieję, że przychylą się Państwo do zaproponowanej formy dalszej współpracy na czas pandemii.

INFORMUJEMY :
1. Jak już wcześniej informowaliśmy, nie pobieramy jednej raty ze względu na brak możliwości wykonania umowy. I obawiamy się, że odpracowanie wszystkich zajęć z marca nie będzie możliwe.
2. Co do dalszej naszej współpracy w ramach podpisanej umowy na zajęcia Edukido mamy  propozycję : abonament o obniżonej kwocie do 40 zł/ miesiąc na czas trwania przerwy w szkołach i przedszkolach.

Co zawiera abonament o obniżonej wartości:
Jest to abonament, w ramach którego dzieci będą otrzymywały raz w tygodniu nagrane przez naszych instruktorów edukacyjne autorskie filmy z zajęciami oraz linki do filmików edukacyjnych, które zawsze wspierały nasze zajęcia regularne.
Filmy, które nagrywamy (szkołę naszą zamieniliśmy w studio nagrań  ) oparte są na oryginalnych scenariuszach, na podstawie których prowadzimy nasze normalne, cotygodniowe zajęcia, przekazując w nich wiedzę popieraną budowaniem z klocków dla jej utrwalenia.

Materiał filmowy nie różni się praktycznie niczym od prowadzonych zajęć, może tylko z wyjątkiem braku interakcji pomiędzy instruktorem a dzieckiem, co
jest niestety wadą, ale obecnie koniecznością.

Istnieją również zalety takiego przekazu. Film można odtworzyć w dowolnym momencie , zatrzymać, cofnąć, odtworzyć kilkukrotnie.

W ramach abonamentu otrzymują Państwo dwa filmy z zajęciami tygodniowo (jeden dla dzieci młodszych i jeden dla dzieci starszych) oraz linki do filmów wspierających scenariusze.
Dodatkową zaletą nagrań jest również to, że dzieci mogą sobie przygotować potrzebne klocki w trakcie filmu zatrzymując projekcję

Staramy się wykorzystywać klocki które z założenia każde dziecko powinno mieć w domu, staramy się nie używać klocków specjalistycznych, a jeżeli tak, to tylko w wyjątkowych sytuacjach proponując równocześnie inne zamienniki dostępne w domu.

CO DALEJ ?
Liczymy na odzew z Państwa strony.

W mailu zwrotnych, bardzo prosimy o podanie:

1.Imię i nazwisko dziecka, miejscowość, w której znajduje się przedszkole/szkoła

  1. ewentualnie adres mailowy do dalszego kontaktu, jeśli chcą Państwo go zmienić oraz nr telefonu

    Jako próbkę tego, co możemy zaproponować w ramach obniżonego abonamentu, wysyłamy pierwszy link do filmu :  (uwaga!Jeśli nasze filmy  z google drive nie włączą się bezpośrednio przez ich kliknięcie, muszą państwo skopiować je do przeglądarki. To zależy już od zasobów technicznych Państwa laptopa, komputera bądź innego urządzenia mobilnego)

https://drive.google.com/open?id=1jDVUFqX75zs5cLtlrSBHKW5lheq9hTY8  – fabryka czekolady

oraz bonus kulinarny  https://drive.google.com/open?id=1zyQVYUYi1UQy0Pnvo5Ll7Z3qLCxTEZ7j

a także linki do filmików wspomagających (te linki są umieszczone na youtube i wystarczy kliknąć w link)

https://www.youtube.com/watch?v=HXVDMllbsiM   film pomocniczy

https://www.youtube.com/watch?v=o07X1ESNZbE  film pomocniczy

Życzymy przyjemnego korzystania z naszego materiału demonstracyjnego. Kolejny materiał będzie związany ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi.

Liczymy na Państwa zrozumienie i wsparcie w imieniu całego zespołu EDUKIDO.

Pozdrawiam

Magdalena Gawronek

Dyrektor Powiatowy Helen Doron, Edukido i Mathriders

P.S. Proszę wybaczyć, ale całą korespondencję staram się przenieść na jeden adres mailowy dla ułatwienia obsługi każdego z Państwa. Stąd też informacja o zajęciach Edukido nie wychodzi z adresu Edukido a z naszego głównego adresu korespondencyjnego (zyrardow@helendoron.pl)

 

Magdalena Gawronek | Dyrektor Centrum HDE Żyrardów i Sochaczew

Office +48 46 854 22 77 | Mobile +48 602 776 103
zyrardow@helendoron.pl   www.helendoron.pl