marzec 2023
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Uroczyste zakończenie oddziału przedszkolnego

                                                                                   

,,Chociaż słońce jasno świeci,

Trochę smutne są dziś dzieci,

Bo koniec roku, przedszkola mija czas,

Teraz wakacje czekają nas”.

     Dzisiejszego dnia wszystkie przedszkolaki przybyły do szkoły bardzo podekscytowane. Rok czasu, a niektórzy nawet dłużej uczęszczali do oddziału przedszkolnego i dziś nadszedł czas podsumowań, a z niektórymi pożegnań. Czekała ich uroczystość zakończenia oddziału przedszkolnego przez część dzieci. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku szybko minęły, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Zakończenie było wyjątkowe.

Po słowach powitania nastąpiła część artystyczna. Dzieci pięknymi wierszami i piosenkami pożegnały zerówkę. Dziękowały również rodzicom za trud włożony w ich wychowanie. Dzieci sprawiły się na medal, wszyscy jesteśmy z nich dumni. Po części artystycznej p. Dyrektor wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy, które będą przypominały im beztroski czas spędzony w oddziale przedszkolnym.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą pomoc i miłe słowa. Przyszłym pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów na kolejnym etapie edukacji i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Dzieci rozstały się w miłej atmosferze i z radością powitały czas letniego wypoczynku.

                                                                                                                                        Małgorzata Kalużna